Fóra

Linky

Forum: Varenie

lafee
8 3

cesnakove rezne naopak

lafee

dnes rano jak pridem z nocnej si spravim toto, asi to poznate:bravcove platky zo stehna naklepem, osolim, okorenim a potriem pretlacenym cesnakom, potom vyvalam v struhanke a obalim v roslahanom vajci,vyprazim na oleji. k tomu zemiaciky s maslom a kysly kwasony ogorek

Vložiť príspevok
-------------
0 0

karkul

-------------

A kde som ja pisala, ze tam davam kecup? Hovorila som o domacej paradajkovej omacke, ktoru vyraba moja svokra, je velmi dobra, aromaticka s oreganom, ani trochu sa nepodoba na kecup, a je vlastne tajomstvom uspechu mojej bolonskej omacky.<br>Tie dubaky su tam fasa, aj ten zeler...ten tam davaju aj Taliani, v Klokanistane mozno ani nerastie, hehe...nevidim dovod, preco by som mala menit kvoli tebe nas oblubeny a uspesny recept:))

Odpovedať
-------------
0 0

Re: cesnakove rezne naopak

-------------

bolognese kupujem, grabica má 2 časti - v jednej sú fasa špagety ktoré sú po 7mych minútach al dente, v druhom je omáčka ktorú vykydnem na špagety a trtnem do mikrovlnky, strúhaného parmezánu si každý udelí podľa chuti, friško a chutne hehehehhehehhhh

Odpovedať
pitcha jaraba
0 0

pitcha jaraba

junkies food nehavam pre junkies..!

Odpovedať
marja-leena
3 0

marja-leena

robievam dobre cesnakove rezne takto: pripravim si - jogurt zmiesamy s vajickom, pridam cesnak, osolim, do tohto obalim kuracie rezne z prs a necham odpocivat celu noc v chladnicke. Na druhy den obalim v struhanke a vysmazam na horucom oleji. Je to super pochutka, odporucam :-))), ako prilohu nove zemiacky a ladovy salat.....mnam :-)

Odpovedať
pitcha jaraba
1 0

pitcha jaraba

monja to znies bohovsky...zajtra robim. dik

Odpovedať
-------------
1 0

Karkul

-------------

Ej bistu, len aby si to neolutoval...No dobre, ked to naozaj chces...mam dve verzie bolognese, jednu robim pre celu rodinu, a tu druhu, ked si synator pozve nejakeho kamarata na obed;<br>Tu pre nas robim nasledovne; miesane mlete mäso premiesam s pokrajanou cibulou, nadrobno pokrajanym stonkovym zelerom a postruhanou alebo pokrajanou mrkvou, osolim, okorenim bylinkovou solou a opeciem na suchej teflonovej panvici. Ked to pusti stavu, trochu to podlejem cervenym vinom a podusim. Ked sa vino vypari, pridam uz namocene (povodne susene) dubaky, osupene paradajky alebo domacu paradajkovu omacku, este chvilku to povarim, ochutim petrzlenovou vnatou, pripadne cerstvym oreganom, poysypem parmezanom a podavam s cestovinami.<br>Tu detsku robim podobne, ale bez vina a dubakov.<br>No a teraz ty..:))

Odpovedať
pitcha jaraba
0 0

Re: Karkul

pitcha jaraba

wrong wrong wrong wrong nesuhlas!..<br>V ziadnom pripade nie celery, v zadnem pripade nie dubaky, v zadnem pripade nie kecup..hohohoooo. <br>Big mistake..(podla mna a podla odbornikov na bolognese ) :o)<br>Ale pouzivaj preltlak paradajkovy to za prve a za druhe podlievam talianskym saucom co si robim z rajcin, bobkovy list, zelene a cierne korenie, Na zaver trosku oregana na vonu, neham cele poriadne vyparit a konzistecia musi byt ako na bolognese ma byt.<br><br>hmmmm

Odpovedať
-------------
2 0

-------------

Ts,ts,ts...a co za to?

Odpovedať
pitcha jaraba
0 0

pitcha jaraba

vsetko Ti splnim co si zelas a na co si len pomyslis !

Odpovedať
-------------
0 1

-------------

Dakujem ti, ty moj schmuckstück, ale uz som to vyriesila...robim bolognese, na to som expert.

Odpovedať
pitcha jaraba
0 0

pitcha jaraba

NO...! neviuem neviem. Na bolognese spaghetii spm bol vyhlasenym expertom n vychodnom coaste JA..cize ukaz svoj recept a ja sa k nemu vynadrim!!!

Odpovedať
-------------
0 0

-------------

načim mať v hlanničke či mrazáku käsekrainery alebo grillkäse, drbneš to do grilu, medzitým očistíš zeleninu, pripravíš horčice, chreny, ajvary a pičččivo a a fertig. alebo mrazené frühligsrollen či chop suey, acht schätze...

Odpovedať
-------------
0 0

-------------

Vonku prsi, a ja nemam kotlik iba nadchu.

Odpovedať
-------------
0 0

-------------

navar kotlíkový gulášisko a máš fertig

Odpovedať
-------------
0 0

-------------

A je to tu..uz zase neviem, co mam uvarit na obed.

Odpovedať
pitcha jaraba
1 0

pitcha jaraba

moze byt ale najskor struhanka a z potem vyvalat vo vajcisku??? Kwasony ogarek je dobry ku vsetkemu..kurwa cholera panstvowa.

Odpovedať
nicolatesla
0 0

nicolatesla

ta asi zato naopak, ni ?

Odpovedať
pitcha jaraba
0 0

pitcha jaraba

ni! naopak by bolo predsa, keby sme ten pretlaceny cesnek, obalili vo vajci, struhanke a nakoniec osolenymi bravcovymi platkami.

Odpovedať
-------------
2 1

-------------

to mas taky hlad,alebo si len nenazrany ?

Odpovedať

PrihlásenieStrata hesla

v tvare meno@zoznam.sk