Fóra

Linky

Forum: Varenie

kristin1
35 25

hrniec na varenie ryže...

kristin1

počula som, že je to výborná vecička, rozmýšľam, že si ho kúpim...Máte s ním skúsenosti? Podeľte sa s nimi...Že ďakujem...Cmuk...:-)))

Vložiť príspevok
Radko z Koc
0 0

hrniec na varenie ryže...

Radko z Koc

lpšia vecička je ,,hrniec na varenie kolenok "

Odpovedať
timrava
1 0

Re: VodaVzduch 07/04/09 23:25 Odpovedať

timrava

ale som ta vymakla!<br>tak este stale si nepiekla ten chlieb?.........a ja cakam na recept a ty nist........uzaj pec v tej pekarnicke, ked ju mas:-))

Odpovedať
kristin1
1 0

hm...

kristin1

...neviem, čo som prepískla...postupovala som podľa návodu , ale akosi sa mi ta ryža neľúbi...robila som jazmínovú, predtým som ju prepláchla...čo som mohla zle urobiť?...<br>zdá sa mi moc mäkká...

Odpovedať
slnko2
1 1

Re: hrniec na varenie ryže...

slnko2

pridal: SLNKO1 dnes 07:48 Odpovedať<br>Re: JAR<br>úžasné dávam do pozornosti nezakomplexovaného hehehehehe autora<br>pridal: TYTAN444 včera 19:34 Odpovedať<br>Re: Titan<br>Aby som to raz a navždy upresnil.<br>Žena vo vedúcej funkcii je katastrofa. Žena nevie odlíšiť pracovné záležitosti od súkromných. Žena ked je vo vedúcej funkcii a doma sa jej nedarí, prvý kto si to zlízne sú jej podriadení. Žena je ovplyvnovaná počasím, vysokým tlakom nízkym tlakom, bolí ju často hlava, nevie racionálne myslieť. A každý mesiac má tie svoje dni a to je hotová katastrofa.<br>Česť výnimkám-ja nepoznám. <br><br>hát povedala ,že aj sem :---))))))))))))))

Odpovedať
kristin1
1 1

slunéčko,

kristin1

...neprehrialo Ti hlávku? Čo Ťa tento toľko irituje? Myslím, že je celkom dobrý - oveľa lepší, ako x starších prispievateľov. Veď sa nerozčuľuj a svieť-jar je tu§ ...:))

Odpovedať
steve.hooper
0 1

steve.hooper

Predam Ti

Odpovedať
VodaVzduch
0 2

VodaVzduch

poradte nejaky varic na vajcia!<br><br>zase som dve vcera upiekla!<br><br>dala som varit a odisla som si po robote. uplne som na ne zabudla. do reality ma vratil az smrad.

Odpovedať
peter_pan
0 1

peter_pan

daj do mikro na dve minuty

Odpovedať
saulakoviehana
2 1

saulakoviehana

chachacha......cha --- jaj

Odpovedať
3 0

DudoPrdola_revolution

mikrofonu?

Odpovedať
hEAdhEAd
2 0

hEAdhEAd

....a co tak milemu dat do varu vajcia a odist si po robote?....he?

Odpovedať
VodaVzduch
0 2

VodaVzduch

len do varu? <br>chudaaak! ako by som mu to mohla urobit?<br>sak je dobry ku mne!

Odpovedať
2 0

DudoPrdola_revolution

to su navyky a tym ta uz nikto nenauci ... hehehe ...

Odpovedať
VodaVzduch
0 2

VodaVzduch

sak nie som az taka stara!

Odpovedať
0 1

DudoPrdola_revolution

to mas tak, kto straca kluce od malicka sa stracaniu veci nikdy neodnauci a tak je to aj s tebou, proste sa sporaku vyhybaj, heheheee

Odpovedať
VodaVzduch
0 2

VodaVzduch

hm... veci stracat nezvyknem. <br>aj pluvancom na chodniku sa celkom uspesne vyhybam.<br>zmysly mi tiez funguju hadam aj nadpriemerne (cujem ultrazvuk a pachy)<br>ale ftedi som mala viac veci naraz, tzv. multitasked. a navyse na sporaku boli dalsie hrnce, takzte ten moj malicky tam vzadu uplne zanikol, az som nan zabudla :)

Odpovedať
1 0

DudoPrdola_revolution

no, aspom ze vyhovarat sa vies dobre, hehehe

Odpovedať
kristin1
1 1

kristin1

...už je tu...stojí na stole...budem skúšať...len som myslela, že to bude menšie čudo...vraj sa dá 1,25 kg ryže urobiť...rada by som vedela, ako robiť to ostatné, čo píšu...píšu-šo môžeš, ale ako - nie...<br>

Odpovedať
1 0

DudoPrdola_revolution

mozes nam tu priebezne cely rok pisat kolko krat si v tom varila a aj to, ako to zacina zavadzat a kam si to odlozila, hehehe ...

Odpovedať
kristin1
1 1

dudulko,

kristin1

nebudem ho schovávať, je celkom pekný.Kuchyňu mám veľkú, nechám ho na pracovnej doske a navrch nacapím nejakô peknô dečko, aby sa naň neprášilo...A keď bude treba, len šnúru nastrčím a strčím kam patrí...Neznechucuj mi to, chcela som si urobiťb radosť...

Odpovedať

PrihlásenieStrata hesla

v tvare meno@zoznam.sk